In een regie van Guy Deneuter spelen Kristin Leysen en Pieter Zurings vanaf zaterdag 18 november 2017 de romantische komedie "Storm op komst".
Jack, een getraumatiseerde Afghanistan veteraan, leeft teruggetrokken in een afgelegen vakantiepark aan de Opaalkust. Zijn rust wordt verstoord door Emma, een vrijgevochten, getalenteerde muziekarrangeur voor een bekende band.
Op aanraden van de drummer van die band zoekt zij de rust van de vakantiehuisjes op om enkele arrangementen af te werken. De tegenstellingen tussen deze twee karakters zorgen voor heel wat grappige scènes, maar zeker ook voor ontroerende, pakkende en soms dramatische momenten wanneer Emma tot Jacks diepste gevoelens probeert door te dringen, maar daarbij ook haar eigen mysteries en frustraties moet blootgeven. Wat beiden gepland hadden, draait enigszins anders uit en het leven van Jack en Emma zal na dit weekend nooit meer hetzelfde zijn.
Opvoeringen: 18, 21, 24, 25 november en 1, 2, 7, 8, 9 december 2017. Telkens om 20 u. in zaal Centrum, Hollandsveldlaan 32 in Hasselt.
Reservaties via 011 28 57 97 (Het Hasselts Toneel, van 19.30 u. tot 22 u.) of 011 23 95 40 (Toerisme Hasselt, kantooruren).